عنوان دوره : آموزش react native در حال برگزاری

دسته بندی : جاوااسکریپت مدرس : آرمان بابائی تاریخ انتشار : 08 اردیبهشت 1397 تعداد قسمت های در دسترس : 2
برای دسترسی به این قسمت باید عضو سایت شوید و اگر عضو هستید وارد شوید!

دوره ویدیویی آموزش ری‌اکت نیتیو - React Native

قطعا اگر برنامه نویس وب باشید و با javascript آشنا باشید برای شما خیلی جذابه که با زبان جاوااسکریپت اپلیکیشن Android و IOS ینویسید!

در گذشته کسانی که برنامه نویسی وب میکردند اگه می خواستن وارد برنامه نویسی اندروید بشن باید کمی از کدنویسی وب فاصله می گرفتن و این یعنی فراموشی کدنویسی وب! بله کدنویسی وب از یادتون می رفت چون زبان اندروید دنیای متفاوتی با وب داره.

react-native

اما به لطف فریم ورک بسیار محبوب React Native که تحت پشتیبانی فیسبوک قرار داره شما با دانش وب خودتون می تونید نه تنها با یکبار کدنویسی اپلیکیشن Android بنویسید بلکه اپلیکیشن IOS رو هم در خروجی داشته باشید اون هم به صورت کاملا بومی و Native! این بسیار شگفت انگیزه که با جاوااسکریپت کد بنویسید اما خروجی برنامه کاملا بومی به زبان اندروید باشه و یا آی او اس !

من در این دوره آموزشی به صورت کامل بهتون React-Native رو آموزش می دم. اگه با من تا پایان آموزش همراه باشید بهتون قول می دم از برنامه نویس های اندروید هم اپلیکیشن های قدرتمندتری بنویسید حتی با سرعت کدنویسی بیشتر!

قبلا در این مقاله درباره این فریم ورک به صورت کامل توضیح دادم.

اگه آماده اید بریم آموزش ری اکت نیتیو شگفت انگیز رو شروع کنیم.

آموزش react native
آموزش react native آموزش react native
رتبه 4.2 از 5 بازبینی توسط 1221 کاربر
دوره ویدیویی آموزش ری‌اکت نیتیو - React Native قطعا اگر برنامه نویس وب باشید و با javascript آشنا باشید برای شما خیلی ج...
دیدگاه ها

دیدگاهی وجود ندارد

2017 © Copyright کليه حقوق براي چسبون محفوظ است.